top of page

OPINIONS

Cześć Sebastian, cześć Zespole Harmony!:) Chociaż minęło już klika tygodni od dnia naszego ślubu, to myślę że na kilka pozytywnych słów nigdy nie jest za późno. 
Seba, odwaliliście kawał dobrej roboty! My, ale przede wszystkim nasi goście byliśmy Wami zachwyceni! Wszyscy zadawali pytania, skąd wytrzasnęliśmy tak świetny zespół - i tego naprawdę nie wyolbrzymiam. Super zabawy z zachowaniem smaku, muzyka grana naprawdę na wysokim poziomie, prowadzenie całej zabawy, nienaganny kontakt przed i w trakcie trwania zabawy no i od 14.09.2018r. mój ulubiony utwór "chocolate" sprawił, że dla nas było to najlepsze wesele i najlepsza "impreza" na której w życiu byliśmy (a trochę już tego było...:D) :)
Naprawdę z całego serca dziękujemy Wam, że uświetniliście nam jeden z najważniejszych dni w naszym życiu!
Mam nadzieję, że spotkamy się jeszcze na niejednej zabawie!

Aleksandra i Bartek 

42922829_1998380076868370_21558851366069
Chwila wytchnienia i czas na podziękowania dla całego zespołu 😊Zrobiliście kawał dobrej roboty na naszym weselu w miniony piątek, 26 października w Hotelu Podróżnik!!! Zarówno wszyscy goście jak i my z mężem bawiliśmy się znakomicie, zbieramy nadal mnóstwo pozytywnych opinii ze strony rodziny i przyjaciół. Zabawa była tak cudowna, że mimo prawie 7 miesiąca ciąży, nie mogłam odpuścić sobie szaleństwa na parkiecie. Dzięki Wam było to wesele o jakim zawsze marzyłam 😁Wielkie DZIĘKUJĘ dla całej ekipy 😙💗
Karolina i Wiktor
Zdecydowanie polecamy! Zespół Harmony grał na naszym weselu 11.08.2018. Wszystko było wręcz lepiej niż się spodziewaliśmy! Super dobór repertuary, sposób wykonania, kontakt z gośćmi. Wszyscy byli zachwyceni. Wspaniały saksofon, bardzo dobre wokale. Czasem nastrojowo, czasem zabawnie :) Do tego nieoceniona pomoc w organizacji. Zespół pomagał w sprawach, które zdecydowanie wykraczały poza zakres ich obowiązków. Cały czas byliśmy uspokajani, nie musieliśmy biegać i ogarniać spraw organizacyjnych podczas wesela. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i świetnej współpracy z menadżerem sali oraz fotografem wszystko poszło super! Bardzo dziękujemy!
Anna i Tomasz
bottom of page